Kilka słów na temat Prosiaczka..

PigletdisneyŻłobek Niepubliczny Prosiaczek to placówka prowadząca działalność opiekuńczo-wychowawczą dla dzieci od 1 roku do 4 lat.

Maluchy przyjmowane są na 10-cio godzinny pobyt od 7.00 do 17.00, od poniedziałku do piątku. Istnieje możliwość dostosowania godzin pracy żłobka do potrzeb rodziców i dzieci.

Wasze Skarby pod czujnym okiem doświadczonych pedagogów, opiekunek dziecięcych i w kameralnej atmosferze mogą swobodnie się rozwijać i radośnie spędzać czas. Dobór odpowiednich wychowawców to bardzo ważna kwestia w procesie organizacji Prosiaczka. Miejsce tworzą ludzie. To od nich zależy uśmiech Dzieci i ich bezpieczeństwo. W naszym żłobku pracują osoby, dla których praca z Dziećmi jest ciągłym wyzwaniem i źródłem satysfakcji.

Zapewniamy przestronną, jasną i kolorową salę zabaw, a także przytulną i pastelową sypialnię dla Waszych pociech. Wszystkie mebelki i zabawki w naszym żłobku posiadają atesty. Dla bezpieczeństwa Dzieci wszystkie pomieszczenia i otoczenie, zostały odpowiednio zaadaptowane.

 

..kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat…

- Janusz Korczak

separator

Misją niepublicznego żłobka Prosiaczek jest wspieranie rodziców w wychowaniu i opiece dzieci z uwzględnieniem ich potrzeb rozwojowych w przyjaznej domowej atmosferze.

Prosiaczek to:

  • profesjonalna opieka nad dziećmi
  • indywidualne podejście do dziecka
  • wspieranie i rozwój talentów dziecka
  • ludzie pracujący z pasją
  • miejsce doskonałej zabawy dla dzieci