RYTMIKA – ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE W NASZYM ŻŁOBKU!!!!

RYTMIKA – ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE W NASZYM ŻŁOBKU!!!!

Co to jest rytmika? Jest to metoda wychowania muzycznego. Istotą zajęć jest odtwarzanie przebiegu muzycznego za pomocą ruchów ciała, ale jest to również taniec, śpiew, gra na instrumentach, improwizacja ruchowa oraz instrumentalna. Metoda ta poprzez ruch, spiew i tworzenie realizuje cele wychowania ogólnego, oparte na zrozumieniu tkwiącej w dziecku potrzeby ruchu i aktywności – wychowuje człowieka nie tylko wrażliwego na sztukę, ale samodzielnego, inteligentnego, aktywnego, sprawnego fizycznie, przyszłego odbiorcę muzyki,.

DOGOTERAPIA – edukacja z psem w naszym w żłobku!!!

DOGOTERAPIA – edukacja z psem w naszym w żłobku!!!

Ruszamy już w lutym:) Edukacja z psem (EP) – zajęcia mają na celu usprawnienie sfery intelektualnej i poznawczej dziecka. Zajęcia zwykle odbywają się w przedszkolach i szkołach. Pies używany jako „pomoc naukowa”, motywuje do nauki i poprzez stworzenie przyjaźniejszych warunków zwiększa możliwości przyswojenia wiedzy. Dziecko chętniej zapamiętuje treści, których bohaterem jest jego nowy przyjaciel – pies. EP pomaga również dzieciom o obniżonej percepcji lub niechęci (z różnych powodów) do przyswajania.

Nauka angielskiego

Nauka angielskiego

Drodzy Rodzice pragniemy poinformować, że w ramach zajęć dodatkowych od dwóch miesięcy z częstotliwoscią raz w tygodniu odbywają sie zajęcia w języku angielskim. W naszej galerii udostępniliśmy zdjęcia a po uśmiechniętych buziach maluchów widać rezultaty. Angielski prowadzi doświadczona w pracy z dziećmi w wieku 1-3, założycielka szkoły języka angielskiego „Clever Kids” Pani Anna Piętka.

Serdecznie zapraszamy wszystkich świeżo upieczonych rodziców!

Serdecznie zapraszamy wszystkich świeżo upieczonych rodziców!

  Rekrutacja telefoniczna tel. 721809904.